Proovi siidimaali - see on midagi täiesti erilist!

Sõnumiga sallid - 

mis need on?

Minu võlulugu

Inimesed räägivad

silkpainting

Galeriid

sallid

lipsud

maalid

Müügiks

sallid

lipsud

maalid

tellimisprotsess

Eritellimused

silkpainting

Siidimaal

tehnikad

materjalid

sündmused

kursused

siidimaali e-kool

Kunstnik

kontakt

English version

На русском   

 

 

    

 

Rahvusliku siidimaali kursus 

2010. aasta novembri keskel (13. ja 14.11) on huvilistel võimalik õppida rahvuslikku siidimaali - kuidas teha siidile triibuseelikut, muhu ja mulgi tikandeid, haapsalu salle ja mida iganes - koos leiame kindlasti võimaluse ka kõige pöörasemate ideede teostamiseks. 

 

Õppetöö toimub laupäeval ja pühapäeval kell 10.00 - 15.00 Tartus, Narva mnt. 101 II korruse stuudios,  juhendaja siidikunstnik Maria Jürimäe.  

 

Oodatud on kõik siidimaalihuvilised.

Kogu kursuse (12 akad. tundi) hind on 990.- 

varaselt registreerujaile (enne 04.11) 10 % soodustust - hind 890.- 

Hind sisaldab kõiki materjale - 100% siidi (vastavalt õppija soovile kas kangast või valmis salli-, lipsu- ja rätitoorikuid), värve, kontuure (erinevad guttad, vaha), raamide kasutamist, auruvärvi fikseerimist, vahendeid spetsiaalefektideks jms ning konspekti

 

Vabade kohtade olemasolul võib osaleda ka vaid ühel päeval.

Ühe korra (6 akad. tundi) maksumus 499.- 

 

Info ja registreerimine: Maria@singingscarves.com, 58 049 739

 

Raamatupoes jäi mu näppude vahele siidimaali tehnikat õpetav raamat. Ma ostsin selle ja hakkasin seda lugema … Aga juba pärast kahte esimest lehekülge tõdesin, et on päris head ettekujutust vaja, et ISE omale varustus osta ja ÜKSI tegema hakata. Aga ometi miski köitis mind selles uudses asjas nii väga, et hakkasin netis teemat uurima. Ja nii sattusin ma Maria Jürimäe koduleheküljele. Mulle meeldis see aura, mis sealt avanes  see lähenemine, see julgustus proovimisele, need kaunid tööd jne. Järgmisena avastasin end registreerumas ja juba Tartusse sõitmas. . . 

. . .võin ausalt tunnistada, et juba esimesed pintslitõmbed ja värvide sulatamisest tulvanud ilu haaras mind oma võimusse. . .

. . . Sain kinnitust, et töö õnnestumiseks on vaja tõelist sisemist soovi, loomingulist ja oma kujutlusvõime vaba lähenemist – ja eelkõige siidi kui „eluva” austamist ja arvestamist ning temaga ühes rütmis hingamist. Tegelikult, ega ühegi maaliga (ka siidimaaliga) ei tohiks Sa tunda end üksi – see on kahepoolne koostöö. Sealt peegelduvad ka Sinu enda emotsioonid. Samas sai ka mõistetud, et täieliku nirvaana saavutamiseks pead palju ja palju harjutama.

Moonika Viigimäe

Loe kogu Moonika siidimaalilugu siit!

Soovite siidimaali proovida?  Kirjutage või helistage mulle!

Siin saab tutvuda siidimaali kursustel osalenute kogemuste ja valminud töödega, vaadata pilte 2009. aasta esimesest kursusest ja 2008. a kevadisest kususest ning P. Kõivu ja M. Jürimäe õppevideot siidi maalimisest.